#SprzątamyDlaPolski

Nasza szkoła brała udział w akcji BohaterOn. W jej ramach uczniowie klas 4-8 mieli możliwość poszerzenia swojej wiedzy historii naszego kraju.

ŚWIATOWY DZIEŃ WODY Z PAH

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

PRZERWA NA CZYTANIE 2021

IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ

Uczniowie klas V i VII wzięli udział w akcji Sprzątanie Świata 2021

SZKOŁA DO HYMNU

DYPLOM

Już w środę - 15 grudnia - Uczniowie naszej szkoły będą mogli wziąć udział w ogólnopolskiej akcji “IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ"

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka z UNICEF

SZKOŁA ODKRYWCÓW SUPERMOCY

28.10.2021                                                                                      Sięgnij po książkę między zajęciami i weź udział w biciu rekordu              w czytaniu na przerwie!

TYDZIEŃ DBANIA O RELACJE

Tydzień Uczniowskiej SuperMocy 2021

Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim projekcie edukacyjnym ENGLISH SPECIAL DAYS. Projekt przeznaczony jest dla dzieci z przedszkoli oraz szkół podstawowych klas 1-3.

Oddział 0-I przyłącza się do projektu "Czytam z klasą. Lekturki spod chmurki".

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła przystąpiła do projektu SZKOŁA ODPOWIEDZIALNA CYFROWO. Projekt, którego autorem jest Fundacja Dbam o Mój Zasięg, wspiera szkoły we wprowadzaniu nowych technologii  i dbaniu o higienę cyfrową. Higiena cyfrowa i edukacja dotycząca możliwości oraz zagrożeń płynących z korzystania z nowych technologii, jest niezwykle ważna. Nasz świat się zmienia, zmienia się również edukacja. Chcąc dać naszym uczniom możliwość poznania wszystkich narzędzi nowoczesnej edukacji, ale dbając jednocześnie o ich bezpieczeństwo i zdrowie, zgłosiliśmy się do projektu Szkoła Odpowiedzialna Cyfrowo.